Алати за Home & Garden
Батерии

Комплет за батерии GBA 36V 2.0Ah

Комплет за батерии GBA 36V 2.0Ah
Комплет за батерии GBA 36V 2.0Ah
Тешки задачи во градината со 36V POWER FOR ALL
 • Овозможува компактни високи перформанси кај рачните алати
 • Заменлива, за заштеда на време и пари
 • LED индикатор за батеријата и статусот на наполнетост
 • Без самопразнење или мемориски ефект
 • 36V POWER FOR ALL – батеријата за сите Bosch 36V градинарски алати

 • фокусирани на едноставноста
 • за мали до средни задачи
 • фокусирани на функционалност и перформансот за поширок опсег на задачи
 • за задачи со средна големина
 • најдобри перформанси со подобрени карактеристики
 • поголеми и попредизвикувачки задачи

Технички податоци за Комплет за батерии GBA 36V 2.0Ah

Технички спецификации
Напон на батеријата
36.0 V
Димензии на алатот (Д x Ш x В)
167 x 75 x 10 mm
Тежина
0,750 kg
Детали за испорака: Комплет за батерии GBA 36V 2.0Ah
Број на нарачка
1 x батерија 36 V 2,0 Ah
Картон
Број на нарачка
EAN-код
F016800474
3165140824064

Најдете го точниот резервен дел брзо и едноставно

Точниот резервен дел само со клик на глувчето

Изберете резервни делови онлајн
Добијте е-маил со листата на избрани резервни делови
Испечатете ја листата и нарачајте резервни делови од дилер
3 години гаранција и безбедни понуди

3 години гаранција и безбедни понуди

Регистрирајте се бесплатно и добијте гаранција од 3 наместо 2 години за вашиот нов Bosch DIY и градинарски алат. Исто така, имајте корист од ексклузивните понуди.

Поддршка за Bosch

Едноставно пишете ни порака преку нашата контакт форма.

Грижа за клиенти

За прашања во врска со сервисот за поправка и резервни делови:
Од понеделник до петок:
08:00 - 19:00
Од понеделник до петок:
08:00 -16:00