Алати за Home & Garden
Додатоци со 12 волтен литиум-јонски систем

Комплет за батерии PBA 12V 2,5Ah O-B

Комплет за батерии PBA 12V 2,5Ah O-B
Комплет за батерии PBA 12V 2,5Ah O-B
Долготрајна моќност во домот и градината со 12V POWER FOR ALL
  • Уживајте во флексибилноста додека заштедувате пари и простор
  • Долга трајност – завршете ги речиси сите „направи сам“ проекти со едно полнење
  • Врвни перформанси и долг век на траење
  • POWER FOR ALL: една батерија и полнач за сите Home & Garden алати

Батерија за сите Home & Garden алати во POWER FOR ALL 12V системот

Погодност и моќност во движење – Bosch PBA 12V 2.5Ah O-B батеријата нуди флексибилност во домот или градината. Завршете ги речиси сите „направи сам“ проекти со едно полнење. Оваа батерија со врвни перформанси има долго време на траење и е компатибилна со 12V POWER FOR ALL системот.

Технички податоци за Комплет за батерии PBA 12V 2,5Ah O-B

Технички спецификации
Тежина
186 g
Напон на батеријата
12.0 V
Димензии на алатот (L x W x H):
86 x 47 x 48 mm
Детали за испорака: Комплет за батерии PBA 12V 2,5Ah O-B
Број на нарачка
1 комплет за батерии PBA 12V 2.5Ah O-B
Картон
Број на нарачка
EAN-код
1600A00H3D
3165140852623

Најдете го точниот резервен дел брзо и едноставно

Точниот резервен дел само со клик на глувчето

Изберете резервни делови онлајн
Добијте е-маил со листата на избрани резервни делови
Испечатете ја листата и нарачајте резервни делови од дилер

Поддршка за Bosch

Едноставно пишете ни порака преку нашата контакт форма.

Грижа за клиенти

За прашања во врска со сервисот за поправка и резервни делови:
Од понеделник до петок:
08:00 - 19:00
Од понеделник до петок:
08:00 -16:00