Алати за Home & Garden
Додатоци со 18 волтен литиум-јонски систем

Комплет за батерии PBA 18V 4.0Ah W-C

Комплет за батерии PBA 18V 4.0Ah W-C
Комплет за батерии PBA 18V 4.0Ah W-C
Одлично времетраење и перформанси во домот и градината со 18V POWER FOR ALL
  • Извонредни перформанси и долг работен век
  • Извонредна трајност – завршете големи и тешки „направи сам“ проекти со едно полнење
  • Идеално за задачи во градината, како што се косење, испумпување вода или сечење со пила
  • Овозможува флексибилност и заштедува простор и пари. Со батеријата може да работат околу 40 апарати за „направи сам“ проекти, градинарски задачи и задачи во домот.
  • POWER FOR ALL: една батерија и полнач за сите Home & Garden алати

Издржлива батерија за сите Home & Garden алати во 18V POWER FOR ALL системот

18V POWER FOR ALL батеријата е достапна во различни големини и капацитети. Пронајдете ја вистинската батерија за вашата задача. Сите батерии може да се менуваат и имаат исти приклучоци.

Технички податоци за Комплет за батерии PBA 18V 4.0Ah W-C

Технички спецификации
Напон на батеријата
18 V
Компатибилност на батеријата
18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Димензии на алат (должина x ширина x висина)
118 x 85 x 105 mm
Тежина
640 g
Детали за испорака: Комплет за батерии PBA 18V 4.0Ah W-C
Број на нарачка
1 комплет за батерии PBA 18V 4.0Ah W-C
Картон
Број на нарачка
EAN-код
1600A011T8
4053423202120

Најдете го точниот резервен дел брзо и едноставно

Точниот резервен дел само со клик на глувчето

Изберете резервни делови онлајн
Добијте е-маил со листата на избрани резервни делови
Испечатете ја листата и нарачајте резервни делови од дилер

Поддршка за Bosch

Едноставно пишете ни порака преку нашата контакт форма.

Грижа за клиенти

За прашања во врска со сервисот за поправка и резервни делови:
Од понеделник до петок:
08:00 - 19:00
Од понеделник до петок:
08:00 -16:00