Початок роботи

Щоб увімкнути електроінструмент, спочатку натисніть на фіксатор (1). Потім натисніть на вимикач (2) і тримайте його натисненим.

Освітлювальний світлодіод вмикається у разі легкого або повного натиснення на вимикач (2) і дозволяє освітлювати робочу зону у разі недостатнього загального оствілення.

Щоб вимкнути електроінструмент, відпустіть вимикач (2).

Вказівка: З міркувань техніки безпеки вимикач (2) не можна зафіксувати, його треба тримати натиснутим протягом всієї роботи.

Частоту ходів увімкненого електроінструмента можна плавно регулювати більшим чи меншим натисканням на вимикач (2).

При легкому натисканні на вимикач (2) електроінструмент працює з низькою частотою ходів. Із збільшенням сили натискування частота ходів збільшується.

Необхідна частота ходів залежить від оброблюваного матеріалу, визначити її можна шляхом практичних спроб.

Рекомендується зменшити частоту ходів при посадці пилкового полотна на оброблюваний матеріал і при розпилюванні пластмаси і алюмінію.

При тривалій роботі з малою частотою ходів електроприлад може сильно нагріватися. Вийміть пилкове полотно і дайте електроприладу попрацювати для охолодження прибл. 3 хвил. з максимальною частотою ходів.

При використанні електроінструменту за призначенням його перевантаження не можливе. При великому навантаженні, або перевищенні температурою акумулятора допустимих меж, частота обертів зменшується або електроінструмент вимикається. Якщо частота обертів зменшилася, електроінструмент знову почне працювати з повною частотою обертів лише тоді, коли температура акумулятора досягне допустимого значення, або буде знижене навантаження. Якщо електроінструмент автоматично вимкнувся, вимкніть електроінструмент, почекайте, поки охолодиться акумулятор, після чого знову увімкніть.

3 світлодіода індикатора зарядженості акумуляторної батареї (3) починають швидко блимати, якщо температура акумуляторної батареї знаходиться поза межами діапазону робочої температури від −20 до +50 °C та/або якщо спрацював захист від перевантаження.