Вказівки щодо роботи

Ширина пропилу міняється в залежності від використовуваного пиляльного диска.

Захищайте пиляльні диски від поштовхів і ударів.

Ведіть електроінструмент рівномірно з легким просуванням в напрямку розпилювання, для того щоб отримати хорошу якість розпилювання. Дуже велика подача значно скорочує термін служби електроінструментів та може привести до пошкодження електроінструмента.

Потужність і якість розпилювання в значній мірі залежать від стану і форми зубів пиляльного диска. З цієї причини використовуйте лише гострі пиляльні диски, що придатні для обробки Вашого матеріалу.

Правильний вибір пиляльного диска залежить від породи дерева, якості деревини і від напрямку розпилювання (уздовж чи поперек).

При поздовжньому розпилюванні ялини утворюється довга спіралеподібна стружка. Вона може засмітити викидач тирси (16).

Буковий і дубовий пил особливо шкідливий для здоров'я, з цієї причини треба обов'язково працювати з відсмоктуванням пилу.

Вказівка: Використовуйте лише гострі пиляльні диски, придатні для кольорових металів. Це забезпечує чистий проріз і запобігає застряганню пиляльного диска.

Підведіть увімкнений електроприлад до оброблюваного матеріалу і обережно зробіть надпил. Після цього працюйте без зупинок із слабким просуванням.

При розпилюванні профілів завжди починайте працювати з вузького боку, при розпилюванні U-подібних профілів ніколи не починайте з відкритого боку. Підпирайте довгі профілі, щоб запобігти застряганню пиляльного диска і сіпанню електроприладу.

Паралельний упор (10) дозволяє здійснювати точне розпилювання уздовж краю оброблюваної заготовки та розпилювання на однакові смужки.

Відпустіть гвинт-баранчик (8) і просуньте шкалу паралельного упора (10) в напрямну опорної плити (12). За допомогою відповідної позначки розпилювання (30) або (29) встановіть за шкалою необхідну ширину розпилювання, див. розділ «Позначки для розпилювання». Знову затягніть гвинт-баранчик (8).

За допомогою напрямної планки (31) можна здійснювати прямолінійне розпилювання.

Адгезійне покриття запобігає сованню напрямної планки і захищає поверхню оброблюваної деталі.

Напрямну планку (31) можна подовжити. Для цього поверніть напрямну планку (31) на 180° і вставте обидві напрямні планки (31) одна в одну. Для фіксації натисніть на кнопку (32). Для демонтажу натисніть на кнопку (32) на іншому боці і роз'єднайте напрямні планки (31).

На верхньому боці напрямної планки (31) нанесені дві позначки. Бік з позначкою «90°» використовується для розпилювання під прямим кутом, а бік з позначкою «45°» – для всіх інших кутів розпилювання.

Гумова закраїна напрямної шини запобігає вириванню поверхні матеріалу під час розпилювання деревини під кутом 90° і 45°.

При виконанні першої операції розпилювання гумова закраїна припасовується до Вашої дискової пилки і трохи відпилюється.

Вказівка: Напрямна планка (31) повинна завжди знаходитися з боку, що розпилюється, врівень з краєм заготовки і не виступати за нього.

Якщо напрямна планка (31) виступає за край заготовки, не залишайте дискову пилку на напрямній планці (31), не підтримуючи пилку. Напрямна планка (31) виготовлена із пластмаси і не може витримати вагу дискової пилки.

Закріпіть напрямну планку (31) за допомогою спеціальних струбцин (33) на заготовці. Слідкуйте за тим, щоб випуклість на внутрішньому боці струбцини (33) знаходилась у відповідному прорізі напрямної планки (31).

Увімкніть електроприлад і ведіть його рівномірно з легким просуванням в напрямку розпилювання.