Bluetooth® arabirimi

Ölçüm aleti bir Bluetooth® modülüne sahiptir, bu modül ilgili telsiz teknolojisi sayesinde Bluetooth® arabirimi olan belirli mobil son cihazlara veri aktarımı yapılmasını sağlar (örn. akıllı telefon, tablet).

Bluetooth® bağlantısına ait sistem ön koşullarına ilişkin bilgileri Bosch internet sayfasında www.bosch-pt.com bulabilirsiniz.

  • Bu konudaki diğer bilgileri Bosch ürün sayfasında bulabilirsiniz.

Bluetooth® ile veri aktarımı yaparken mobil son cihaz ile ölçüm aleti arasında zaman gecikmeleri ortaya çıkabilir. Bunun nedeni iki cihaz arasındaki uzaklık veya ölçme nesnesi olabilir.

  1. Bluetooth® arabiriminin, mobil son cihazınızda etkin olduğundan emin olun.
  1.  düğmesine basın.

Bluetooth® sembolü durum göstergesinde (A) gösterilir (a).

Fonksiyon kapsamının genişletilmesi için Bosch uygulamaları mevcuttur. Bunlar, son cihaza bağlı olarak ilgili uygulama mağazalarından indirilebilir.

Bosch uygulamasının başlatılmasından sonra mobil cihazla ölçme cihazı arasındaki bağlantı kurulur. Çok sayıda etkin ölçüm aleti bulunacak olursa, seri numarası yardımı ile ilgili aleti seçin. Seri numarasını (6) ölçüm aletinin tip etiketinde bulabilirsiniz.

düğmesine basıldıktan sonra 3 dakika içinde bağlantı kurulmazsa Bluetooth®, pillerin/akülerin korunması için otomatik olarak kapanır.

  1. Bluetooth® işlevini devre dışı bırakmak için  düğmesine basın veya ölçüm aletini kapatın.