Перевірка точності

Регулярно перевіряйте точність вимірювання кута нахилу та вимірювання відстані.

Перевірка точності та калібрування для вимірювання кута нахилу

У режимах «Вимірювання кута нахилу», «Цифровий ватерпас» і «Непряме вимірювання відстані» застосовується датчик кута нахилу. У разі використання цих режимів ми рекомендуємо регулярно виконувати калібрування.

  1. Натисніть кнопку , щоби викликати меню, та кнопку , щоби викликати меню базових налаштувань.
  2. Щоби розпочати калібрування, натисніть калібрування кута нахилу .
  3. Дотримуйтеся вказівок на сенсорному екрані.
Після сильних температурних коливань і поштовхів ми радимо перевірити точність і за потреби виконати калібрування вимірювального інструмента. Після зміни температури дайте вимірювальному інструменту стабілізувати свою температуру, перш ніж здійснювати калібрування.
Після сильних температурних коливань вимірювальний інструмент автоматично запропонує виконати калібрування.

Перевірка точності вимірювання відстані

Для перевірки точності вимірювання має здійснюватися за сприятливих умов, тобто вимірювана ділянка має знаходитися в приміщенні, а цільова поверхня вимірювання має бути рівною і мати хороші відбивальні властивості (наприклад, біла фарбована стіна).

  1. Виберіть вимірювану ділянку довжиною прибл. від 3 до 10, відстань якої вам точно відома (наприклад, ширина приміщення, дверний проріз).
  2. Промірте ділянку 10 разів поспіль.
  1. Відхилення окремих значень вимірювання від середнього значення за сприятливих умов не повинно перевищувати ±4 мм на всій вимірюваний ділянці. Запротоколюйте вимірювання, щоб у майбутньому можна було порівняти точність.