Вказівки щодо роботи

За допомогою кріплення (16) вимірювальний інструмент можна закріплювати на різних предметах товщиною від 10 до 60 мм, наприклад, на вертикальних або горизонтальних дошках або трубах.

Відпустіть кріпильний гвинт (15) кріплення і перемістіть вимірювальний інструмент в горизонтальне положення на необхідній висоті.

Насадіть вимірювальний інструмент гніздом під штатив (8) на гвинт 1/4" (13) кріплення і закрутіть його на кріпленні з помірною силою. Не закручуйте вимірювальний інструмент занадто сильно, ви можете його пошкодити.

Вирівняйте кріплення, перш ніж вмикати вимірювальний інструмент. Для цього відпустіть фіксуючий гвинт (14) кріплення. Перемістіть вимірювальний інструмент на потрібну висоту в горизонтальному положенні (опустивши тримач штатива (8)). Знову міцно закрутіть фіксуючий гвинт.

Вимірювальний інструмент можна закріплювати на кріпленні також разом адаптерною пластиною (3).

Штатив забезпечує стабільну підставку для вимірювання, висоту якої можна регулювати. Поставте вимірювальний інструмент гніздом під штатив 1/4" (8) на різьбу штатива (6) або звичайного фотоштатива. Зафіксуйте вимірювальний інструмент кріпильним гвинтом штатива.

Грубо вирівняйте штатив, перш ніж вмикати вимірювальний прилад.

Вимірювальний інструмент можна закріплювати на штативі також разом адаптерною пластиною (3).

Адаптерна пластина (3) полегшує точне вирівнювання вимірювального інструмента відносно до базової точки й дозволяє швидко одягати і знімати вимірювальний інструмент.

Адаптерну пластину (3) можна закріплювати на кріпленні (16) або на штативі (6).

  • Кріплення: Встановіть адаптерну пластину гніздом 1/4" (1) на гвинт (13) кріплення й закрутіть її на кріпленні з помірною силою.
    Вказівка: Відпустіть фіксуючий гвинт (14) кріплення, коли потрібно змінити положення вимірювального інструмента. Якщо провернути адаптерну пластину, не відпустивши фіксуючий гвинт, вона може вийти із зачеплення і вимірювальний інструмент може впасти.
  • Штатив: Вкрутіть фіксуючий гвинт штатива в гніздо 1/4" (1) адаптерної пластини.

Вставте вимірювальний інструмент таким чином в адаптерну пластину (3), щоб фіксатори адаптерної пластини увійшли в зачеплення в отвори з обох боків вимірювального інструмента. Адаптерну пластину можна закріпити на нижню, задню або верхню частину вимірювального інструмента.

Перевірте міцність посадки вимірювального інструмента.

Якщо адаптерна пластина монтована на задню частину вимірювального інструмента, його можна вирівнювати за висотою, якщо на верхню або нижню частину – у поперечному напрямку. Повертайте гвинт точного налаштування (2) адаптерної пластини, щоб спрямувати лазерну лінію на базову точку.

Окуляри для роботи з лазером відфільтровують світло зовнішнього середовища. Завдяки цьому світло лазера здається для очей світлішим.