Darba režīmi

  • Izvēlieties apstrādājamā priekšmeta biezumam atbilstošu zāģēšanas dziļumu. Zem apstrādājamā priekšmeta redzamās asmens daļas augstums nedrīkst pārsniegt zāģa asmens zobu augstumu.

Atskrūvējiet spārnskrūvi (18). Lai samazinātu zāģēšanas dziļumu, attāliniet elektroinstrumentu no pamatnes (7), bet, lai palielinātu zāģēšanas dziļumu, tuviniet elektroinstrumentu pamatnei (7). Iestatiet vēlamo zāģēšanas dziļumu atbilstoši nolasījumiem uz zāģēšanas dziļuma skalas (19). No jauna stingri pieskrūvējiet spārnskrūvi (18).

Zāģēšanas dziļuma iestādīšanai izmantojiet marķējumu (32), kas atrodas sānu virzienā no zāģēšanas dziļuma skalas (19).

Elektroinstrumentu ieteicams novietot tā, lai tas balstītos pret asmens aizsargpārsega (13) pieres daļu.

Atskrūvējiet spārnskrūves (10). Nolieciet zāģi sānu virzienā. Iestatiet vēlamo zāģēšanas leņķi, vadoties pēc nolasījumiem uz zāģēšanas leņķa skalas (9). No jauna stingri pieskrūvējiet spārnskrūves (10).

Zāģēšanas leņķa iestādīšanai izmantojiet marķējumu (28) (turētāja augšējā mala).

Norāde: veidojot slīpos zāģējumus, zāģēšanas dziļums ir mazāks par vērtību, kas ir nolasāma uz zāģēšanas dziļuma skalas (19).

Zāģējuma trases marķējums 0° (12) parāda zāģa asmens atrašanās vietu, veidojot zāģējumu taisnā leņķī. Zāģējuma trases marķējums 45° (11) parāda zāģa asmens atrašanās vietu, veidojot zāģējumu 45° leņķī.