Монтаж шліфувальних робочих інструментів

Очистіть шліфувальний шпиндель (22) і всі призначені для монтажу деталі.

При монтажі і демонтажі шліфувальних робочих інструментів натисніть на фіксатор шпинделя (2), щоб зафіксувати шліфувальний шпиндель.

Шліфувальний/відрізний круг

Монтаж зі швидкозатискною гайкою (19) 

(AdvancedGrind 18V-80)

Зважайте на розміри шліфувальних робочих інструментів. Отвір за діаметром має пасувати до опорного фланця. Не використовуйте адаптери або перехідники.

При використанні алмазних відрізних кругів слідкуйте за тим, щоб стрілка напрямку обертання на алмазному відрізному крузі відповідала напрямку обертання електроінструмента (див. стрілку напрямку обертання на корпусі).

Послідовність монтажу зображена на сторінці з малюнками.

Для закріплення шліфувального/відрізного круга використовуйте швидкозатискну гайку (19) без будь-яких інструментів.

Натисніть на фіксатор шпинделя (2), щоб зафіксувати шліфувальний шпиндель. Для затягнення швидкозатискної гайки (19) підніміть скобу швидкозатискної гайки догори і з силою проверніть швидкозатискну гайку за стрілкою годинника. Опустіть скобу для фіксації швидкозатискної гайки . Затискання за обід диска не є достатнім.

Правильно затягнену, непошкоджену швидкозатискну гайку (19) можна відпустити від руки. Для цього підніміть скобу швидкозатискної гайки догори і з силою проверніть швидкозатискну гайку проти стрілки годинника. Ніколи не відкручуйте швидкозатискну гайку, яка сидить дуже міцно, за допомогою інструмента – використовуйте ріжковий ключ під два отвори.

Після монтажу опорного фланця і шліфувального/відрізного круга вільна різьба на шліфувальному шпинделі повинна складати не менше 4 мм.

Слідкуйте за міцністю посадки шліфувального інструмента, щоб він не відкрутився від шпинделя під час вибігу електроінструмента.

В опорному фланці (14) на центруючому пояску знаходиться пластмасова деталь (кільце круглого перерізу). Якщо кільця круглого перерізу нема або воно пошкоджене, опорний фланець(14) необхідно обов’язково замінити перед подальшим використанням.

Монтаж із затискною гайкою (18)

(UniversalGrind 18V-75)

Зважайте на розміри шліфувальних робочих інструментів. Отвір за діаметром має пасувати до опорного фланця. Не використовуйте адаптери або перехідники.

При використанні алмазних відрізних кругів слідкуйте за тим, щоб стрілка напрямку обертання на алмазному відрізному крузі відповідала напрямку обертання електроінструмента (див. стрілку напрямку обертання на головці редуктора).

Послідовність монтажу зображена на сторінці з малюнками.

Для закріплення шліфувального/відрізного круга накрутіть затискну гайку (18) і затягніть її за допомогою ріжкового ключа під два отвори.

Опорний фланець шліфувального шпинделя M 14: В опорному фланці (14) на центруючому пояску знаходиться пластмасова деталь (кільце круглого перерізу). Якщо кільця круглого перерізу нема або воно пошкоджене, опорний фланець (14) необхідно обов’язково замінити перед подальшим використанням.