Aizsargierīču montāža

Piezīme. Ja darba laikā salūzt slīpēšanas disks vai tiek bojātas aizsargpārsega/elektroinstrumenta stiprināšanas ierīces, elektroinstruments nekavējoties jānosūta uz klientu apkalpošanas remonta darbnīcu, kuras adrese ir sniegta sadaļā „Klientu apkalpošanas dienests un konsultācijas par lietošanu“.

Norāde: pirms izmantojat elektroisntrumentu slīpēšanai, noņemiet samontēto griešanas aizsargpārsegu(13) (skatīt attēluB).

Nostipriniet aizsargpārsegu (11) uz elektroinstrumenta stiprinājuma, līdz aizsargpārsega ierobežotājizcilņi pilnībā atbilst stiprinājumam. To veicot nospiediet un turiet nospiestu atbrīvošanas sviru (1).
Spiediet aizsargpārsegu (11) uz darbvārpstas aptveres, līdz aizsargpārsega apcilnis piekļaujas pie elektroinstrumenta atloka, un grieziet aizsargpārsegu, līdz tas dzirdami fiksējas.
Izvēlieties aizsargpārsega stāvokli (11), kas atbilst veicamā darba raksturam. Lai to izdarītu, spiediet atbloķēšanas sviru (1) uz augšu un grieziet aizsargpārsegu (11) vēlamajā pozīcijā.

  • Vienmēr noregulējiet aizsargpārsegu (11) tā, lai visi atbloķēšanas sviras  (1) izciļņi ieķertos atbilstošajās aizsargpārsega  (11) atverēs.
  • Pagrieziet aizsargpārsegu (11) tā, lai tiktu novērsta dzirksteļu lidošana elektroinstrumenta lietotāja virzienā.
  • Aizsargpārsegu (11) drīkst pagriezt piederuma griešanas virzienā tikai tad, ja tiek darbināta atbloķēšanas svira (1) ! Citādi elektroinstrumenta lietošanu nekādā gadījumā nedrīkst turpināt un tas ir jānogādā klientu apkalpošanas dienestā.

Norāde: aizsargpārsega (11) ierobežotājizcilnis ļauj montēt tikai vienu elektroinstrumentam piemērotu aizsargpārsegu.

  • Griešanai vienmēr izmantojiet griešanas aizsargpārsegu (12) vai slīpēšanas aizsargpārsegu (11) kopā ar griešanas aizsargpārsegu (13).
  • Veicot akmens griešanu, nodrošiniet pietiekošu putekļu uzsūkšanu.

Griešanas aizsargpārsegs (12) ir nostiprināms līdzīgi kā slīpēšanas aizsargpārsegs (11).

Plastmasas griešanas aizsargpārsegs

Uzlieciet plastmasas griešanas aizsargpārsegu (13) uz slīpēšanas aizsargpārsega (11) (skatīt attēlu A). Pārsegs (13) dzirdami un redzami nofiksējas uz aizsargpārsega (11).
Lai veiktu demontāžu (skatīt attēlu B) atbrīvojiet pārsegu (13) uz aizsargpārsega (11) (➊) kreisajā vai labajā pusē un novelciet pārsegu (➋).

Griešanā ar vadotni izmantojamo nosūkšanas pārsegu (29) nostiprina līdzīgi kā slīpēšanas aizsargpārsegu.

Nostiprinot papildrokturi (9)/(10) caur loku pie nosūkšanas pārsega pie visa korpusa, elektroinstruments tiek cieši savienots ar nosūkšanas pārsegu. Pie nosūkšanas pārsega ar griešanas vadotni (29) var pieslēgt piemērotu Bosch vakuumsūcēju. Šim nolūkam ievietojiet uzsūkšanas šļūteni ar uzsūkšanas adapteri tam paredzētajā nosūkšanas pārsega uzgalī.

Norādījums: berze, kuru rada putekļi uzsūkšanas šļūtenē un piederumā uzsūkšanas laikā, izraisa elektrostatisko lādiņu, kuru lietotājs var sajust kā elektrostatiskā lādiņa izlādi (atkarībā no apkārtējās vides faktoriem un viņa fizioloģiskā stāvokļa). Smalko putekļu un sausu materiālu uzsūkšanai Bosch parasti rekomendē izmantot antistatisko uzsūkšanas šļūteni (Piederums).

  • Darbam ar gumijas slīpēšanas pamatni (24) vai ar kausveida suku(27) vienmēr samontējiet uz instrumenta roku aizsargu(23).

Nostipriniet roku aizsargu (23) ar papildrokturi (9)/(10).

Atbilstīgi veicamajam darbam ieskrūvējiet papildrokturi (9)/(10) reduktora galvas labajā vai kreisajā pusē.

  • Lietojiet elektroinstrumentu tikai ar nostiprinātu papildrokturi (9)/(10).
  • Neizmantojiet elektroinstrumentu, ja tā papildrokturis (9)/(10) ir bojāts. Ir aizliegts veikt izmaiņas papildroktura konstrukcijā (9)/(10).

Vibrācijas slāpējošā papildroktura izmantošana (10) nodrošina samazinātu vibrāciju apjomu un līdz ar to patīkamāku un drošāku darba vidi.