Uzsākot lietošanu
- Sargājiet mērinstrumentu no mitruma un saules staru tiešas iedarbības.
- Nepakļaujiet instrumentu ļoti augstas vai ļoti zemas temperatūras iedarbībai un straujām temperatūras izmaiņām. Piemēram, neatstājiet mērinstrumentu uz ilgāku laiku automašīnā. Lielu temperatūras svārstību gadījumā pirms mērinstrumenta lietošanas nogaidiet, līdz tā temperatūra izlīdzinās ar apkārtējās vides temperatūru. Ekstremālu temperatūras vērtību vai strauju temperatūras izmaiņu iedarbība uz mērinstrumentu var nelabvēlīgi ietekmēt tā precizitāti.
- Sargājiet mērinstrumentu no stipriem triecieniem, neļaujiet tam krist. Mērinstrumenta bojājumi var nelabvēlīgi ietekmēt tā precizitāti. Ja mērinstruments ir saņēmis stipru triecienu vai kritis, pārbaudiet tā precizitāti, savietojot lāzera stara veidotās līnijas ar kādu zināmu līmenisku vai statenisku atskaites līniju.
- Transportēšanas laikā izslēdziet mērinstrumentu. Izslēdzot mērinstrumentu, tiek fiksēts svārsta mezgls, kas spēcīgu svārstību iespaidā varētu tikt bojāts.
Ieslēgšana/izslēgšana
Lai ieslēgtu mērinstrumentu, pārbīdiet ieslēdzēju/izslēdzēju (5) stāvoklī ON. Tūlīt pēc mērinstrumenta ieslēgšanas no tā augšējās izvadlūkas (1) tiek izstaroti lāzera stari.
- Nevērsiet lāzera staru citu personu vai mājdzīvnieku virzienā un neskatieties lāzera starā pat no liela attāluma.
Lai izslēgtu mērinstrumentu, pārbīdiet ieslēdzēju/izslēdzēju (5) pozīcijā OFF. Kad izslēdz mērinstrumentu, tiek fiksēts tā svārsta mezgls.
- Neatstājiet ieslēgtu mērinstrumentu bez uzraudzības un pēc lietošanas to izslēdziet. Lāzera stars var apžilbināt tuvumā esošās personas.