Drošības norādījumi gaisa sūkņiem
- Izmantojot gaisa sūkni, sekojiet, lai netiktu pārsniegts piepūšamā izstrādājuma pieļaujamais spiediens. Izstrādājums var plīst, un jūs varat gūt traumas.
Šļūtene un adaptera metāla daļas ilgāka darba laikā var pārkarst. Ilgāka darba laikā ieplānojiet pātraukumus un ļaujiet detaļām atdzist, ja nepieciešams. |
- Neatstājiet gaisa sūkni bez uzraudzības.
- Pēc piepūšanas pārbaudiet sava izstrādājuma spiedienu ar kalibrētu mērierīci. Nepareizs spiediens var izraisīt bīstamas situācijas, piem., citādu jūsu automašīnas uzvedību braukšanas laikā.
- Neļaujiet bērniem lietot gaisa sūkni. Nevirziet gaisa šļūteni, resp., gaisa plūsmu pret cilvēku vai dzīvnieku muti, ausīm vai acīm un nepūtiet uz cilvēkiem vai dzīvniekiem putekļus vai citas daļiņas. Tas var radīt savainojumus.
- Neizmantojiet gaisa sūkni, ja indikators vai citas detaļas ir bojātas. Iespējams pārsniegt piepūšamā izstrādājuma pieļaujamo spiedienu un izraisīt bīstamas situācijas.
- Neatveriet akumulatoru. Tas var radīt īsslēgumu.
- Bojājuma vai nepareizas lietošanas rezultātā akumulators var izdalīt kaitīgus izgarojumus. Akumulators var aizdegties vai sprāgt. ielaidiet telpā svaigu gaisu un smagākos gadījumos meklējiet ārsta palīdzību. Izgarojumi var izraisīt elpošanas ceļu kairinājumu.
- Iedarbojoties uz akumulatoru ar smailu priekšmetu, piemēram, ar naglu vai skrūvgriezi, kā arī ārēja spēka iedarbības rezultātā akumulators var tikt bojāts. Tas var radīt iekšēju īsslēgumu, kā rezultātā akumulators var aizdegties, dūmot, eksplodēt vai pārkarst.
- Lietojiet akumulatoru vienīgi ražotāja izstrādājumos. Tikai tā akumulators tiek pasargāts no bīstamām pārslodzēm.
Sargājiet akumulatoru no karstuma, piemēram, no ilgstošas atrašanās saules staros, kā arī no uguns, netīrumiem, ūdens un mitruma. Tas var radīt sprādziena un īsslēguma briesmas. |