Правила з техніки безпеки для мікророзпилювальних систем
- Підтримуйте чистоту в робочій зоні, добре освітленій, без фарби або розчинників, контейнерів, ганчірок та інших легкозаймистих матеріалів. Існує ризик самозаймання. Завжди тримайте напоготові справні вогнегасники або засоби пожежогасіння.
- Забезпечте хорошу вентиляцію в зоні розпорошення та достатню кількість свіжого повітря в приміщенні. Випаровування легкозаймистих розчинників створює вибухонебезпечне середовище.
- Не розбризкуйте і не використовуйте для очищення речовини з точкою запалення нижче 55°C. Використовуйте матеріали на основі води, важколетучих вуглеводнів або аналогічних речовин. Легколетучі розчинники, що випаровуються, створюють вибухонебезпечне середовище.
- Не розпилюйте близько до джерел запалення, напр., статичних електричних іскор, відкритого вогню, факелів запалювання, гарячих предметів, моторів, сигарет і іскор від встромляння/виймання електрокабелів або вмикання/вимикання вимикачів. Такі джерела іскор можуть призводити до займання оточення.
- Не розпилюйте матеріали, про які Вам не відомо, чи є вони небезпечними. Невідомі матеріали можуть створювати небезпечні умови.
- Не розпорошуйте окріп. Розпорошуйте тільки теплу воду (макс. 55 °C) без хімічних домішок.
- Під час розпорошення або роботи з хімікатами вдягайте додаткові засоби індивідуального захисту, такі як відповідні захисні рукавички та захисну або респіраторну маску. Носіння захисних засобів за відповідних умов зменшує вплив небезпечних речовин.
- Зважайте на можливі небезпеки розпилюваного матеріалу. Зважайте на позначки на ємності або на інформацію виробника розпилюваного матеріалу, включаючи вимогу користування засобами індивідуального захисту. Дотримуйтесь вказівок виробника, щоб зменшити ризик пожежі, а також травм, що можуть викликатися отрутними речовинами, канцерогенами тощо.
- Не допускайте контактів акумулятора та куркового перемикача системи розпорошення з фарбою та іншими рідинами. Невиконання цих вимог може призвести до ураження електричним струмом.
- Дивіться за дітьми. Діти не повинні гратися з мікророзпилювальною системою.
- При пошкодженні або неправильній експлуатації акумуляторної батареї може виходити пар. Акумуляторна батарея може займатись або вибухати. Впустіть свіже повітря і – у разі скарг – зверніться до лікаря. Пар може подразнювати дихальні шляхи.
- Не відкривайте акумуляторну батарею. Існує небезпека короткого замикання.
- Гострими предметами, напр., гвіздками або викрутками, або прикладанням зовнішньої сили можна пошкодити акумуляторну батарею. Можливе внутрішнє коротке замикання, загоряння, утворення диму, вибух або перегрів акумуляторної батареї.
- Використовуйте акумуляторну батарею лише у виробах виробника. Лише за таких умов акумулятор буде захищений від небезпечного перевантаження.
Захищайте акумуляторну батарею від тепла, зокрема, напр., від сонячних променів, вогню, бруду, води та вологи. Існує небезпека вибуху і короткого замикання. |