Алати за Home & Garden
Батерии

Комплет за батерии PBA 18V 2.5Ah W-B

Комплет за батерии PBA 18V 2.5Ah W-B
Комплет за батерии PBA 18V 2.5Ah W-B
Комплет за батерии PBA 18V 2.5Ah W-B
Комплет за батерии PBA 18V 2.5Ah W-B Комплет за батерии PBA 18V 2.5Ah W-B Комплет за батерии PBA 18V 2.5Ah W-B
Голема моќност во домот и градината со 18V POWER FOR ALL
  • Издржливост – завршете го „направи сам“ проектот со едно полнење на батеријата
  • Врвни перформанси и долг работен век
  • Овозможува флексибилност и заштедува простор и пари. Со батеријата може да работат околу 40 апарати за „направи сам“ проекти, градинарски задачи и задачи во домот.
  • POWER FOR ALL: една батерија и полнач за целиот Home & Garden систем со алати

POWER FOR ALL: 18 V батерија за сите Home & Garden алати во 18 V системот

18V POWER FOR ALL батеријата е достапна во различни големини и капацитети. Пронајдете ја вистинската батерија за вашата задача. Сите батерии може да се менуваат и имаат исти приклучоци.

Технички податоци за Комплет за батерии PBA 18V 2.5Ah W-B

Технички спецификации
Напон на батеријата
18.0 V
Компатибилност на батеријата
18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Димензии на алатот (Д x Ш x В)
84 x 55 x 146 mm
Тежина
0,363 kg
Детали за испорака: Комплет за батерии PBA 18V 2.5Ah W-B
Број на нарачка
1 x батерија PBA 18V 2.5Ah
Картон
Број на нарачка
EAN-код
1600A005B0
3165140821629

Најдете го точниот резервен дел брзо и едноставно

Точниот резервен дел само со клик на глувчето

Изберете резервни делови онлајн
Добијте е-маил со листата на избрани резервни делови
Испечатете ја листата и нарачајте резервни делови од дилер
3 години гаранција и безбедни понуди

3 години гаранција и безбедни понуди

Регистрирајте се бесплатно и добијте гаранција од 3 наместо 2 години за вашиот нов Bosch DIY и градинарски алат. Исто така, имајте корист од ексклузивните понуди.

Поддршка за Bosch

Едноставно пишете ни порака преку нашата контакт форма.

Грижа за клиенти

За прашања во врска со сервисот за поправка и резервни делови:
Од понеделник до петок:
08:00 - 19:00
Од понеделник до петок:
08:00 -16:00